Procedury

1. Wybierz samochód

Znajdujesz wymarzony samochód na jednej z aukcji u dealera lub my Ci w tym pomagamy.

2. Ustalamy maksymalną kwotę

Po znalezieniu upragnionego auta omawiamy szczegóły transakcji i uzgadniamy maksymalną cenę zakupu na licytacji lub u dealera.

3. Podpisujemy umowę

Jeżeli wszystkie powyższe kroki zostały uzgodnione, podpisujemy umowę – „Zlecenia importu pojazdu”. Wraz z nią należy wpłacić kaucje zwrotną, którego wartość ustalamy wspólnie przed podpisaniem umowy. Kwota minimalna to 3000 zł.

4. Zakupy i płatność

Po pozytywnym zakończeniu licytacji/rezerwacji pojazdu u dealera, dokonujesz płatności, na którą składają się: koszt samochodu, koszty transportu na terenie USA oraz koszty transportu pojazdu do UE. Po dokonaniu opłaty, pojazd trafia na nasz magazyn, gdzie jest umieszczany i zabezpieczany w kontenerze, a następnie transportowany drogą morską do wybranego przez Ciebie portu.

5. Załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności celno-skarbowe

Po rozładunku kontenera w jednym z europejskich portów, pojazd zostaje poddany procedurom celnym, którymi zajmujemy się od początku do końca za Ciebie.

6. Dostarczamy pojazd pod wskazany adres

Niezależnie, czy wymagana była naprawa Twojego samochodu, czy też nie zawsze dostarczamy auto pod wskazany adres, w taki sposób, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się swoim nowym samochodem.