Realizacje Procedury Aktualne oferty

O nas

Import samochodów z USA - HRH Import Group sp. z o.o.

To, co łączy nas i naszych Klientów to pasja do motoryzacji. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, pasję oraz zaangażowanie. Specjalizujemy się w imporcie samochodów zza oceanu, a także w ich naprawie oraz sprowadzeniu części zamiennych. To szeroki zakres działań wpływa na wciąż rosnącą liczbę naszych Klientów. Jesteśmy pewni, że Wasze zadowolenie jest naszą najlepszą wizytówką.

Jakość

Jakość produktu ma dla nas kluczowe znaczenie. Dobieramy samochody w 100% odpowiadające potrzebom naszych klientów, zawsze szukamy najlepszego rozwiązania. Import samochodów z USA to również nasza wieloletnia pasja.
Jakość

Przejrzystość

Wierzymy, że przejrzystość i efektywna komunikacja są kluczem do wspólnego sukcesu. Od momentu zawarcia umowy stale podtrzymujemy kontakt z klientem. Decydując się na współpracę z nami, zawsze możesz na nas liczyć.
Przejrzystość

Szybkość

Dokładamy wszelkich starań, aby samochód był dostarczony do Ciebie tak szybko, jak to jest możliwe. Dbamy o bezpieczeństwo i zachowanie wysokiej jakości przechowywania w ciągu całego procesu importu..
Szybkość